pühapäev, 11. veebruar 2018Kelly Rimmer "Ema pihtimus"


Ersen, 2017, 320 lk


Tutvustus

Vapustav lugu tulvil ootamatuid pöördeid.
Su mees võttis endalt elu.
Kas rääkida tõtt ja purustada kõik, mis on järel su perekonnast?
Või hoida saladust, mis võib su hävitada?
MIDA TEEKSID SINA?

Ta on surnud ja mind ei ähvarda miski, aga kardan ikkagi. Vahel ma isegi tunnen temast puudust, ent järgmisel hetkel vihkan teda kogu südamest ja loodan, et ta kannatab põrgus samamoodi nagu mina siin.
Olivia ja David olid pealtnäha täiuslik paar. Neil oli terve elu ees. Nad oleksid pidanud olema õnnelikud, eriti kui sündis tütar Zoe.
Aga nüüd on David surnud ja Olivia maailm kildudeks purunenud. Südamevalu on Olivia hävitanud, samuti leinab poega Davidi ema Ivy. Mõlemad naised peidavad armastatud mehega seotud saladusi, mis on pannud perekonna ohtu.
Miski oli Olivia ja Davidi abielus väga valesti. Kas Olivia ja Ivy murravad vaikuse ja räägivad tõtt? Ema peab kaitsma oma last iga hinna eest… on see ikka nii?


Väga huvitav ja kaasahaarav raamat! Hästi kirjutatud, raske oli raamatut käest ära panna. Taas selline lugemine, mida üksnes ei loe, vaid  "koged" läbi. Valusad teemad - vaimne ja füüsiline vägivald suhtes. Kirjeldused, kuidas seesugusest suhtest on raske lahkuda. Häbi, enesesüüdistamine, hirm... Valus vaikimine sugulaste poolt. Psühholoogilised kirjeldused, miks... kuidas... Meeldis, et põhirõhk ei olnud füüsilise piina kirjeldamisel, vaid loo jutustamisel, mis oli üleni endasse haarav.  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.